Geluk creëer je zelf

DDSoft vzw en PAS(S) Brugge nodigen u uit

Online op 9 februari

Wat:
Een gezellige interactieve avond met lotgenoten. Met de klemtoon op het delen van eigen ervaringen.

Bezinningsavond met als thema ‘geluk creëer je zelf

Wie ben je en hoe kom je hier en nu aan?
Wat maakt jouw gelukkig?
Waar worstel je nog mee?
Meditatie, mindfulness, visualisatie, kracht van gedachten…
Heb je een verzoek, een inspirerende tekst of citaat dat je wil delen … dat kan. Geef me vooraf een seintje voor de planning.

Waar:
Microsoft Teams videoconference in het team passgroepen.

Kunnen inloggen in MS Teams en navigeren tot het kanaal Februari is noodzakelijk. Heb je dit nooit eerder gedaan contacteer me dan zeker vooraf.

Wanneer:
Dinsdag 9 februari 2021
Tijdstip 19:00 tot 22:00

Voor wie: voor mensen met (vermoeden van) autisme.

Inschrijven: Is verplicht! Omdat ik je via je e-mail adres toegang moet geven tot de Teams omgeving. 
Mensen die eerder hebben deelgenomen blijven welkom voor de volgende bijeenkomst. Een seintje dat je erbij wil zijn is welkom.

Bijkomende info: 

Iedereen is welkom ook als je niet weet of je veel bij te dragen hebt of even wil kennismaken. Ook mensen met minder goede technologische en online kennis proberen we te begeleiden tot in het gesprek. Contacteer gerust indien je meer informatie wenst via e-mail.
Verwittig zeker indien je na inschrijving toch niet kan komen (een mailtje of smsje volstaat). 

PAS(S)-verantwoordelijke(n): 

Marlies Corvelyn: Marlies@ddsoft.be 
gsm: 0473 24 91 78 sms-berichtje is ook oké.
Indien je wil bellen, graag tussen 17u en 20u30
Alvast bedankt