
- Dit evenement is voorbij.
Autotour in de Westhoek
september 14, 2024 om 10:30 am tot 6:30 pm

We verkennen een deel van de westhoek met de wagen. De route gaat als volgt: vanuit Veurne rijden we naar de Schoorbakkehoeve, een monumentale vakantiehoeve in Schore bij Middelkerke. Daarna verkennen we Keiem en het Boterland rond de Ijzer en de landelijke omgeving rond Reninge, terugkeren doen we langs de Lovaart. We houden onderweg halt voor een picknick en een drankje of ijsje. Na de activiteit gaan we nog iets gaan eten op de markt van Veurne. Enkel voor wie dat wil.
Waar: We vertrekken gezamelijk vanuit Station Veurne. We verzamelen aan de parking achter station Veurne rond half 11.
Voor wie? Voor (jong)volwassenen met ASS en normale tot hoger begaafdheid. Een zelfredzaamheid is een must. Partner/vriend(in) of familielid is ook welkom.
Kostprijs: Bijdrage vervoerskosten achteraf aan de chauffeur van dienst.
Inschrijven kan tot donderdag 12 september 24 pb of telefoneren naar 0499 13 22 78 of via mail Passwesthoek8630@gmail.com
Bijkomende info:
We verzamelen aan de parking achter station Veurne rond half 11. Deze parking is te bereiken via de Rodestraat.
Duid hier aan hoe je komt: https://forms.gle/j8fwN9DMitt7Hcqb6. Vergeet je picknick niet mee te brengen!
PAS(S)-verantwoordelijke(n): Brecht Leuirdan Passwesthoek8630@gmail.com Wegbeschrijving: https://www.routeyou.com/nl-be/route/view/14603976